IPCP254M02PB08V
Extended
Manufacturer
INCP
MFR.Part #
IPCP254M02PB08V
JLCPCB Part #
C22395601
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2.54mm 2.5mm 2P 3A Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS