IPCP127M12PB28V
MFR.Part #
IPCP127M12PB28V
JLCPCB Part #
C22390535
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 12P 1A 1mm 2 2x6P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS