IPCP127M20PB28V
MFR.Part #
IPCP127M20PB28V
JLCPCB Part #
C22390539
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 20P 2x10P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS