RR1BA-ULAC24V
MFR.Part #
RR1BA-ULAC24V
JLCPCB Part #
C1564585
Package
Plugin,36x36mm
Description
-25℃~+40℃ 10A 24V 25ms 25ms 30V@DC、240V@AC One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver 插件,36x36mm Power Relays ROHS