RR2BA-UDC110V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RR2BA-UDC110V
JLCPCB Part #
C1564652
Package
Plugin,36x36mm
Description
-25℃~+40℃ 10A 110V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 25ms 25ms 30V@DC、240V@AC Silver 插件,36x36mm Power Relays ROHS