RR2BA-ULAC24V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RR2BA-ULAC24V
JLCPCB Part #
C7299413
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 25ms 25ms 30V@DC、240V@AC Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS