RH2B-UAC110-120V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RH2B-UAC110-120V
JLCPCB Part #
C1563345
Package
Plugin,21x27.5mm
Description
-25℃~+70℃ 10A 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 30V@DC、240V@AC AgCdO 插件,21x27.5mm Power Relays ROHS