RH2B-ULCAC24V
MFR.Part #
RH2B-ULCAC24V
JLCPCB Part #
C1564653
Package
Plugin,21x27.5mm
Description
-25℃~+70℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 24V 30V@DC、240V@AC AgCdO 插件,21x27.5mm Power Relays ROHS