RH2B-UTAC110-120V
MFR.Part #
RH2B-UTAC110-120V
JLCPCB Part #
C1564674
Package
Plugin,21.5x27.5mm
Description
-25℃~+70℃ 10A 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 30V@DC、240V@AC AgCdO 插件,21.5x27.5mm Power Relays ROHS