PIM303015DR15MBCA
Extended
Manufacturer
Huacui Micro
MFR.Part #
PIM303015DR15MBCA
JLCPCB Part #
C53514934
Package
SMD,3x3mm
Description
11A 150nH 15A 5mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS