RYHT25V10UF5*8
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHT25V10UF5*8
JLCPCB Part #
C48970488
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
1.05A 10uF 2000hrs@125℃ 25V 5mm 85mΩ@100kHz 8mm Polymer Plugin,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS