RYUD400V10UF12*13
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYUD400V10UF12*13
JLCPCB Part #
C48970958
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 12.5mm 13.5mm 400V 6000hrs@105℃ 69mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS