RYHT25V820UF6*15
MFR.Part #
RYHT25V820UF6*15
JLCPCB Part #
C48970486
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
15mm 2.25A 2000hrs@125℃ 25V 25mΩ@100kHz 6.3mm 820uF Polymer Plugin,D6.3xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS