RYHS6.3V2200UF10*10
MFR.Part #
RYHS6.3V2200UF10*10
JLCPCB Part #
C48970393
Package
Plugin,D10xL10mm
Description
10mm 10mm 14mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 2200uF 4.8A 6.3V Polymer Plugin,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS