RYHV6.3V220UF6*5
MFR.Part #
RYHV6.3V220UF6*5
JLCPCB Part #
C48970668
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 5.8mm 6.3V 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS