RYHS2.5V820UF6*9
MFR.Part #
RYHS2.5V820UF6*9
JLCPCB Part #
C48970334
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
14mΩ@100kHz 2.5V 2000hrs@105℃ 4.5A@100kHz 6.3mm 820uF 9mm Polymer Plugin,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS