RYRVT10V100UF6*5
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYRVT10V100UF6*5
JLCPCB Part #
C48970775
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10V 2000hrs@105℃ 5.4mm 55mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS