RYHS16V68UF5*8
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHS16V68UF5*8
JLCPCB Part #
C48970217
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
16V 2000hrs@105℃ 5mm 68uF 8mm Polymer Plugin,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS