RYVP6.3V100UF4*5
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYVP6.3V100UF4*5
JLCPCB Part #
C48970904
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 45mA@120Hz 4mm 5.4mm 6.3V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS