RYHS16V68UF6*5
MFR.Part #
RYHS16V68UF6*5
JLCPCB Part #
C48970314
Package
Plugin,D6.3xL5.5mm
Description
16V 2000hrs@105℃ 5.5mm 6.3mm 68uF Polymer Plugin,D6.3xL5.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS