RYHG35V270UF10*12
MFR.Part #
RYHG35V270UF10*12
JLCPCB Part #
C48970451
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
1.8A 10mm 12mm 2000hrs@105℃ 270uF 28mΩ@100kHz 35V Polymer Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS