VT1H331M1213
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
VT1H331M1213
JLCPCB Part #
C94443
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 50V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS