RYHF63V220UF10*12.5
MFR.Part #
RYHF63V220UF10*12.5
JLCPCB Part #
C48970479
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 2.25A@100kHz 220uF 38mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 63V Polymer Plugin,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS