HT1E106M0508PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HT1E106M0508PC
JLCPCB Part #
C5438644
Package
Plugin,D5xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2000hrs 25V 2mm 5mm 8mm ±20% Plugin,D5xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS