HS1C108M0813PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HS1C108M0813PC
JLCPCB Part #
C5438601
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 13mm 16V 2000hrs 3.5mm 8mm ±20% Plugin,D8xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS