RVE1H470M0810
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RVE1H470M0810
JLCPCB Part #
C2895777
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 47uF 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS