HS0J158M0615PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HS0J158M0615PC
JLCPCB Part #
C5438506
Package
Plugin,D6.3xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1500uF 15mm 2.5mm 2000hrs 6.3V 6mm ±20% Plugin,D6.3xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS