UD2C100M0810
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
UD2C100M0810
JLCPCB Part #
C88696
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 10uF 160V 6000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS