PHB223J2JA8A50R0
Extended
Manufacturer
Hongzhi Elec
MFR.Part #
PHB223J2JA8A50R0
JLCPCB Part #
C333836
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 630V X2 ±5% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS