TS45BA45B25B031
Extended
Manufacturer
Hong Sui
MFR.Part #
TS45BA45B25B031
JLCPCB Part #
C2844485
Package
SMD
Description
100,000 cycles 12V 2.2N 4.5mm 4.5mm 4.5mm 50mA Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS