TS24AB65A20B001
Extended
Manufacturer
Hong Sui
MFR.Part #
TS24AB65A20B001
JLCPCB Part #
C2844496
Package
SMD
Description
0.65mm 100,000 cycles 12V 2.4mm 2.8mm 2N 50mA J-Lead Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS