TS45BB50B16B031
Extended
Manufacturer
Hong Sui
MFR.Part #
TS45BB50B16B031
JLCPCB Part #
C2844486
Package
SMD
Description
1.6N 100,000 cycles 12V 4.5mm 4.5mm 50mA 5mm Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD Tactile Switches ROHS