HC-XH2510-9A-M
MFR.Part #
HC-XH2510-9A-M
JLCPCB Part #
C53151732
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.6mm 1x9P 2.54mm 22.86mm 250V 4A 5.8mm 9 9P Beige Brass KK 254(MX2510) PA66 Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS