HC-XA2.54-5A
MFR.Part #
HC-XA2.54-5A
JLCPCB Part #
C53151791
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5P 6.4mm 8.8mm Beige Brass PA66 Through Hole Tin XA 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS