HC-SUR0.8-4PWT
MFR.Part #
HC-SUR0.8-4PWT
JLCPCB Part #
C53151858
Package
SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1 1.8mm 1x4P 2.7mm 30V 4 4P 5.4mm 700mA Beige LCP Phosphor bronze SU Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.8mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS