HC-SUR0.8-2PLT
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-SUR0.8-2PLT
JLCPCB Part #
C53151865
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1 1.8mm 1x2P 2 2.7mm 2P 3.8mm 30V 700mA Beige LCP Phosphor bronze SU Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS