HC-PZ254-12.5L-2x20PZ
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PZ254-12.5L-2x20PZ
JLCPCB Part #
C42163093
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 2.5mm 2x20P 3mm 7mm Black Pin Header 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS