HC-PM254-5.0H-1x5PZ
MFR.Part #
HC-PM254-5.0H-1x5PZ
JLCPCB Part #
C27985230
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 3A 3mm 5P 5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS