HC-PM200-6.35H-2x19PZ
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PM200-6.35H-2x19PZ
JLCPCB Part #
C41376157
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2.8mm 2mm 2mm 2x19P 38P 6.35mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2mm Female Headers ROHS