HC-PM200-4.3H-2x8PS
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PM200-4.3H-2x8PS
JLCPCB Part #
C22373876
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 16P 2 2mm 2mm 2x8P 4.3mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2mm Female Headers ROHS