HC-MX1.25-5PCB
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-MX1.25-5PCB
JLCPCB Part #
C53151923
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 1.85mm 11.3mm 125V 1A 1x5P 5 5P 6.85mm Beige Gold PA9T Phosphor bronze PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS