HC-JXDZV-5.08-3P
MFR.Part #
HC-JXDZV-5.08-3P
JLCPCB Part #
C51927110
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS