MCW-0630-220-N2
MFR.Part #
MCW-0630-220-N2
JLCPCB Part #
C169316
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1.5A 189mΩ 22uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS