MCW-0630-330-N2
MFR.Part #
MCW-0630-330-N2
JLCPCB Part #
C177254
Package
SMD,7x6.6mm
Description
1A 257mΩ 33uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS