MCF-1040-330-N2
MFR.Part #
MCF-1040-330-N2
JLCPCB Part #
C169271
Package
SMD,11.2x10mm
Description
33uH 4.5A 4A 92mΩ ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS