SBDF30150CT
Extended
Manufacturer
High Diode
MFR.Part #
SBDF30150CT
JLCPCB Part #
C50378584
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 200A 30A 740mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS