WRFD24S15-6W
MFR.Part #
WRFD24S15-6W
JLCPCB Part #
C6926480
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 15V 18V~36V 1kV 400mA 6W 82% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS