WRD24D12-10W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
WRD24D12-10W
JLCPCB Part #
C5832168
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
10W 12V 18V~36V 1kV 2 416mA 81% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS