WRFD05S12-6W
MFR.Part #
WRFD05S12-6W
JLCPCB Part #
C7414342
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 12V 1kV 4.5V~9V 500mA 6W 78% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS