WRD24S24-80W
MFR.Part #
WRD24S24-80W
JLCPCB Part #
C7152402
Package
DIP,76.2x76.2mm
Description
1 18V~36V 24V 3.333A 88% DIP,76.2x76.2mm DC-DC Power Modules